נסיון של 30 שנה בענף ההובלה והאריזה

שירות אריזה
הובלות בקריית אונו

הובלות בקריית אונו

• מעוניין להעביר דירה בקריית אונו?
• מחפש שירות הובלת מהיר, מוקפד ומקצועי?
• רוצה לעבור דירה בראש שקט? (במחיר אטרקטיבי)

קריית אונו היא אחת הערים הפורחות באיזור המרכז. הסמיכות למרכז (והצמיחה המהירה של העיר) מושכים תושבים רבים להתגורר בה ולכן יש הרבה הובלות בקריית אונו מדי שנה. כדי שההובלה תתבצע על הצד הטוב ביותר, מומלץ לבחור מובילים מומלצים שיעשו עבורך את העבודה באופן מקצועי וחלק – ויאפשרו לך לסיים את יום ההובלה מהר ובראש שקט.

לקוחות ממליצים עלינו בחום – שווה צפייה

הובלת דירה בקרית אונו

שירותי הובלות הם שם כולל להובלת דירות, בתים, משרדים, חנויות, חפצי אומנות וכו’. בקרית אונו, עקב התפתחות העיר מבחינת נדל”ן, רוב ההובלות מיועדות להעברת דירה. מדובר בעיקר בדירות חדשות אליהן עתידות להיכנס משפחות צעירות. עם זאת, גם אם מדובר בהובלות קטנות, רצוי להשתמש בשירות של חברה מנוסה שמבצעת את הפעולה במהירות ובפשטות.

מה חשוב לדעת כשעוברים דירה

כשעוברים דירה יש מספר דברים שצריך לקחת בחשבון מראש – האם תרצו שירותי אריזה? האם מדובר בהובלה גדולה או קטנה? האם יש צורך בשירותי מנוף להובלת הדירה? על השאלות האלו נצטרך לקבל מכם תשובה עוד בשיחת ההיכרות בינינו. שירות הובלות בקריית אונו יכול לכלול שירות אריזה או לא, זה תלוי בך. כשמדובר באריזה אגב, בדרך כלל מדובר בתהליך יחסית ארוך ומתיש עבורך אם אין לך את האמצעים הדרושים לכך. לידיעתך, אם החלטת לארוז לבד אנו יכולים לספק לך את כל הציוד הדרוש כדי שלא תתקע במהלך האריזות.

למה לעבוד דווקא איתנו? לחץ לצפייה

מובילים מומלצים

הובלת דירה בקריית אונו עם שירות אריזה

לא לכולנו יש את הזמן והאנרגיה לארוז את הדירה לבד. אנו אוספים אלפי (אם לא עשרות ומאות אלפי) פריטים ומוצרים במהלך חיינו, בעיקר אם מדובר במשפחה. שירות הובלת דירה בקריית אונו יכול לכלול גם שירותי אריזת דירה. אריזת הדירה מתבצעת ביום ההובלה. ביום ההובלה צוות מובילים מומלצים מחברתנו יגיע לביתך, יארוז את כל תכולת הדירה במקצועיות ובקפדנות רבה כדי לשמור על התכולה שלך, ויעמיס את התכולה למשאית. לא תצטרך לבזבז זמן יקר לצורך האריזה.

הובלות בקרית אונו – גם הובלת משרדים

אנו מספקים ללקוחותינו סל שירותים רחב, ומבצעים הובלות בקרית אונו וכל איזור המרכז. אחד השירותים שלנו הוא הובלת משרדים. תוכל להשתמש בשירות הזה לצורך העברת תכולת משרדך ממקום אחד לאחר בתוך יום מבלי להפריע לתפקוד של החברה שלך. זה פשוט יותר ממה שאתה חושב, ואתה יכול לסמוך על מובילים מומלצים עם ניסיון של מעל 30 שנה בענף.

מובילים מומלצים בקריית אונו

הובלות בקרית אונו

הובלת דירה בקרית אונו – שירותי מנוף

שירותי חברת הובלות בקרית אונו כוללים בד”כ גם העברות באמצעות מנוף. מנוף נועד להתגבר על בעיות בהעברת רהיטים בפתחים צרים, הובלת פריט כבד (כמו ספה ארוכה או מזנון) או בגלל שרהיט מסוים לא נכנס למעלית ולא עובר בגרם המדרגות. לשירותי מנוף יש לא מעט יתרונות ואנו ממליצים לך לשקול שימוש בשירות הזה במידת הצורך.

למה לבחור בנו לביצוע הובלות בקריית אונו?

כאמור, אנו מובילים ותיקים ומנוסים במיוחד, עם מעל 30 שנות ניסיון בענף ההובלות. אנו שמים לעצמנו כיעד לתת ללקוחותינו את השירות המקצועי, הקפדני והיעיל ביותר בכדי שיום ההובלה יעבור עליכם בראש שקט. רק מובילים מומלצים ידעו לצפות מראש את כל האתגרים בהובלה, ולספק מענה מתאים מבעוד מועד. לניסיון יש משמעות גדולה מאד עבורך כלקוח, ואנו נשמח לעמוד לרשותך בכל עת.

לקוחות ממליצים עלינו – צפה עכשיו

לפרטים נוספים

Skip to content