נסיון של 30 שנה בענף ההובלה והאריזה

?למה לבחור דווקא בנו

  • מחפש מובילים מומלצים?
  • כיצד תבטיח שמירה על הרהיטים?
  • מה הדברים שהכי חשוב להקפיד עליהם?

אנו מספקים שירותי הובלה ואריזה ברמה הכי גבוהה שניתן למצוא בארץ. ניסיון רב שנים של למעלה מ-35 שנות פעילות, תוך התמחות בהעברת דירות, בתים פרטיים, גלריות, משרדים, אומנות ועוד. הניסיון והמקצועיות הרבה, הם שיבטיחו עבורך העברה בראש שקט.

מובילים מומלצים פוינט 2 פוינט

למה אנחנו הכי טובים בענף?

✔ ניסיון של 35 שנה – ניסיון מפואר של אלפי עבודות ברחבי הארץ, בדגש על לקוחות חוזרים שמעבירים איתנו דירות שוב ושוב כבר עשרות שנים. מהותיקים ביותר בענף ההובלות אם לא הותיקים ביותר!! ניסיון רב שנים שמעניק לך שקט נפשי.

✔ המלצות אותנטיות בטלפון – ברשותנו מגוון אדיר של לקוחות ותיקים חוזרים, שישמחו לספק המלצה חמה בטלפון. כולל לקוחות שנכוו בעבר מחברות הובלה בלתי מקצועיות (נזק גדול) – ומאז בחרו להעביר איתנו את הדירה כבר 5-6 פעמים ברציפות!

✔ לא מתפשרים על העובדים – לא עובדים עם נוער ועם עובדים בלתי מנוסים, אלא רק עם סבלים ותיקים ומנוסים שיודעים את העבודה. זה כולל בעלי מקצוע כמו נגרים שמגיעים כחלק אינטגרלי מהצוות לביצוע פירוק והרכבה של כל סוגי הרהיטים.

✔ לא מתפשרים על חומרי האריזה – זה כולל שימוש בקרטונים מתאימים וכיסויים מיוחדים לרהיטים מסוגים שונים. כל פריט מקבל תשומת לב אישית, ברמה שלקוחות כבר “לא מאמינים” כמה השירות מוקפד ומקצועי.

✔ מומחיות באריזה עדינה – בין השאר, אנו מתמחים בהעברת פריטים עדינים כגון: חפצי אומנות, ריהוט עתיק, פורצלן, חרסינות, עתיקות ועוד. אנו עובדים באופן שוטף עם גלריות מוכרות בכל רחבי הארץ.

✔ הצעת מחיר בבית הלקוח – בתיאום מראש, ולאחר שיחת היכרות קצרה, נגיע פיסית לכל מקום בארץ בכדי לספק הצעת מחיר בלתי מחייבת! הצעה אמינה, מסודרת ומדויקת. לא נסתפק בשיחת טלפון אלא נגיע פיסית כדי לחסוך אי הבנות מיותרות לגבי העבודה.

✔ פרפקציוניזם בעבודה – הקפדה על כל פרט קטן, כולל הסברים ופירוט מדויק ללקוח לגבי תכנון ההובלה, שלבי ההובלה, לוח זמנים וסיום משוער. עבודה בסטנדרט הכי גבוה שיש.

✔ טיפים בלעדיים ללא עלות – גם במידה ולא תבחרו בנו לביצוע העבודה, נספק בפגישתנו דגשים ספציפיים לביצוע ההובלה שלכם, וזאת במטרה לשמור על הציוד ובנוסף להבטיח של ההובלה תגיע בשלמותה (ללא חוסרים חלילה כמו שקורה לעיתים).

✔ טיפ אחרון עבור מי שלא בחר בנו – ישנם לקוחות שבוחרים בחברות אחרות משיקולים של תאריכים פנויים או שהמחיר שלנו יקר מדי עבורם. עבורכם אנו מספקים טיפ חשוב מאד. ביום ההובלה, יש לוודא שלא יהיו במגירות או ברהיטים הפריטים הללו: כסף מזומן, דרכונים, תעודות זהות, תכשיטים, פנקסי צ’קים, מפתחות, כלי נשק, תחמושת ישנה או מחשבים ניידים. טיפ זה מגיע מתוך ניסיון רב שנים בתחום.

צפה עכשיו – שמירה אמיתית על הציוד שלך!לסיכום

אנו מספקים את שירות הובלה ברמה הגבוהה ביותר שניתן למצוא בארץ. נשמח לשרת במקצועיות גם אתכם, בכל מקום בארץ.

לקוחות ממליצים עלינו – שווה צפייה
שירות אריזה והובלה ברמה אחת מעל כולם – דגשים

חייג עכשיו:
1700-55-86-86

או צור קשר בטופס

Skip to content