נסיון של 30 שנה בענף ההובלה והאריזה

WhatsApp Image 2018-05-13 at 16.35.16
תיאום פורץ מנעולים ליום ההובלה

תיאום פורץ מנעולים ליום ההובלה

• נערך לקראת הובלה גדולה?
• תיאמת מראש שירות אריזה והובלה?
• האם זכרת לתאם פורץ מנעולים לצורך החלפת מנעול?

כשמעבירים בית גדול או כל בית פרטי, חשוב לתאם מראש פורץ מנעולים ליום ההובלה (או יום קודם). שכן מאד לא מומלץ להשאיר את הציוד בבית החדש עם מנעול ישן שאנו לא יודעים למי יש את המפתח אליו. יום ההובלה הינו יום לחוץ ומלחיץ, ולכן המלצתנו היא לתאם מבעוד מועד התקנת צילינדר חדש בבית אליו עוברים.

החלפת מנעול מיד בסיום ההובלה

אז זהו, הגיע היום הגדול, תכף יגיעו המובילים לארוז ולהוביל את כל הרהיטים והציוד אל הבית החדש. אך רגע אחד… האם כבר תיאמת פורץ מנעולים שיגיע לבית החדש? אין להשתהות עם החלפת מנעול הבית החדש אפילו רגע אחד. זה לא משנה מי גר בבית לפניכן וזה לא משנה כמה אתה סומך על בעל הבית הקודם. ישנם גורמים עוינים אשר מחכים בדיוק להזדמנות הזו כדי לפרוץ לבית ולקחת שלל.

הובלות גדולות כוללות מגוון חפצים יקרי ערך

הובלות גדולות כוללות בד”כ וילות ובתי יוקרה. הובלות מסוג זה הינן מורכבות יותר הן בשל היקף ההובלה והן בשל הזהירות המירבית בה צריכה להיעשות העבודה. הקפדה על הפרטים הקטנים היא זו שתאפשר לעבור את היום הזה בצורה מופתית. אבל מה הטעם להעביר את החפצים היקרים שלך למקום חדש עם מנעול ישן ולא מאובטח? מה עוד, שלעיתים לאחר ההובלה, הציוד עוד יושב בדירה יום-יומיים עד שכל המשפחה עוברת לבית החדש? חייבים לאבטח את הבית שאליו עוברים כמו שצריך.

הזמנת פורץ מנעולים מבעוד מועד

יום ההובלה הינו יום לחוץ למדי. רוב האנשים נוהגים לקחת יום חופש ולרכז ביום הזה מגוון מנהלות שונות: פיקוח על ההובלה, תיאום חברת ניקיון, אינטרנט, חשבונות, העברת חיות, הסעות של ילדים ועוד. למה להעמיס על היום הזה גם התקנה של מנעול חדש? ההמלצה שלנו היא להגיע יום יומיים לפני ההובלה אל הבית החדש, ביחד עם פורץ מנעולים מוסמך, ולבצע החלפת מנעול. איזה מנעול לבחור? זו כבר שאלה של רמת האבטחה הדרושה לך. בכל אופן פורץ מנעולים מומלץ ידע להמליץ על המנעול המתאים ביותר, תוך חיסכון בעלויות.

מנגנוני אבטחה שכדאי להכיר

כיום, ניתן למצוא בשוק מנעולים מתקדמים יחסית, המגיעים עם כרטיס חכם. תפקידו של כרטיס זה הינו למנוע מצב בו גורמים עוינים ינסו לשכפל את המפתח של הבית. כלומר שכפול המפתח יתאפשר רק עם הצגת הכרטיס החכם. מנעולים מסוג זה הם מהדור החדש ומיוצרים בסטנדרט אבטחה גבוה במיוחד. במידה והנכם עוברים לדירה חדשה או דירה מקבלן, נהוג להתקין מנעול מסוג זה. לא סתם אומרים “ביתו של אדם מבצרו”, על הבטחון של דיירי הבית ושל החפצים שלך לא מתפשרים.

בחירת בעל מקצוע מומלץ

פורץ מנעולים מומלץ הוא נכס. לא כל מנעולן ידע להתאים את הצילינדר הטוב ביותר עבור פתח הבית. יותר מכך, ישנן מנעולנים “מתחילים” שלא מכירים את כל הצילינדרים החדשים המתוחכמים יותר. לכן המלצתנו היא לעבוד עם בעל מקצוע ותיק ומיומן – אליו הגעתם עם המלצות של לקוחות מרוצים. ניתן לקרוא המלצות באינטרנט, אך מהניסיון שלנו אין תחליף להמלצות המגיעות מפה לאוזן. עדיין לא הזמנתם פורץ מנעולים להחלפת המנעול? תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני, ונשמח להמליץ על בעלי מקצוע מומלצים, עמם אנו עובדים לאורך השנים. פורץ דלתות מומלץ יחסוך לנו במחיר, ועל הדרך יחסוך לנו בנזקים מיותרים למשקופים ולרכוש.

להעביר בית בראש שקט

כמה שנקדים לבצע מנהלות שונות לפני יום ההובלה, כך נרוויח יום הובלה שקט ומתוקתק. אנו מעודדים לקוחות להקדים ולבצע כמה שיותר משימות טרם נגיע לארוז ולהוביל את הבית. במידה ויש לכם התלבטות כלשהי לגבי אריזה הבית, חומרי אריזה, בחירת מנעול לבית החדש, בחירת פורץ מנעולים, בחירת שעה אופטימלית למעבר, התלבטות לגבי רהיטים כבדים וכו’ – פשוט צרו קשר ונשמח לסייע.

שירות אריזה והובלה – הכי משתלם שיש
לקוחות ממליצים עלינו – לחץ לצפייה

חייג עכשיו:
1700-55-86-86

או צור קשר בטופס