נסיון של 30 שנה בענף ההובלה והאריזה

WhatsApp Image 2018-05-13 at 16.29.59
שירותי אריזה ואחסנה

שירות אריזה ואחסנה

• עובר דירה בזמן הקרוב?
• לא יודע איך להתחיל לארוז את כל הדירה?
• מחפש שירות אריזה ואחסנה ברמה גבוהה?

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מזמינים שירות אריזה ליום ההובלה. מדובר בשירות מהיר, יעיל ומקצועי – ששומר על תכולת הדירה וחוסך לך הרבה זמן וכסף. אנו מתמחים באריזת דירות כבר למעלה מ-30 שנה, תוך הקפדה יתרה על שמירת התכולה. כמו כן, אנו מספקים ללקוחותינו אפשרות לאחסן את תכולת הדירה עד ליום המעבר. מחירים אטרקטיביים ושירות אדיב במיוחד!

שירות אריזה זו המומחיות שלנו! טיפים חשובים
לקוחות ממליצים עלינו – שווה צפייה

עבור מי מיועד שירות אריזה ואחסנה?

שירות זה נועד מצד אחד עבור מי שעוזב דירה ונכנס לדירה חדשה בהפרש זמן ידוע מראש. מצד שני, השירות נועד עבור אנשים שעוזבים דירה, ולא יודעים מתי יעבירו את התכולה למיקום חדש. בשני המקרים, שירות אריזה ואחסנה מספק פתרון אידיאלי. שירותי אחסנה מתקדמים מאפשרים לך גמישות זמנים, בצורה שתאפשר לך לתכנן את יום ההובלה בצורה המיטבית.

למה לא לארוז לבד?

כיום משפחות אוגרות המון חפצים. גם המבוגרים וגם הילדים… לכן אריזת דירה יכולה לקחת שבועות ואפילו חודשים – תלוי בכמות הציוד וביכולות הארגון של בני המשפחה. גם עבור משפחה “סופר מאורגנת”, מדובר בפרויקט גדול ומורכב שדורש הרבה אנרגיה והרבה תכנון. לקוחות רבים מוותרים על “התענוג” הזה ופשוט מזמינים שירות אריזה, אותו ניתן לתאם ליום ההובלה. בכך חוסכים שבועות שלמים של עבודה מאומצת תחת לחץ.

צפה עכשיו – אריזת דירה מקצועית

על מה להקפיד בבחירת חברת אריזה ואחסנה?

בארץ קיימות מגוון חברות אריזה, הובלה ואחסנה. קשה לדעת מראש מי יספק את השירות הטוב ביותר, אך נושא השמירה על התכולה צריך לעמוד לנגד עיניך בבחירת שירות אריזה והובלה. אלו הדברים שאנו מקפידים לשים לב אליהם:

יחסי אנוש – עוד בשיחה הראשונה עם המוביל או עם חברת ההובלות, נסה להבין אם מדובר באדם בעל תודעת שירות גבוהה. הובלה היא פרויקט אמוציונאלי למדי שיש להוציאו לפועל בצורה נכונה ומקצועית, בדגש על תקשורת לקוח-מוביל.

המלצות – אין להסתפק בהמלצות כתובות, אלא רצוי לצפות בהמלצות וידאו מצולמות. כמו כן, רצוי לצפות בהמלצות שמקורן ברשתות החברתיות (שם קשה יותר “להמציא” המלצות). הדבר המומלץ ביותר, הוא לקבל המלצה טלפונית חיה מלקוחות מרוצים.

ניסיון מוכח – חברות ותיקות הינן מנוסות יותר ולכן יוכלו לשמור טוב יותר על הציוד/תכולה. יש להיזהר בעיקר מחברות צעירות של 2-3 אנשים. שירות אריזה למעבר דירה זו המומחיות שלנו.

זמינות – שירות אריזה ואחסנה הינו שירות מבוקש, ולא תמיד תמצא חברה שפנויה בתאריך הדרוש. במקרים אלו אפשר לקבל המלצה מהמוביל או לחפש פיתרון יצירתי אחר.

מחיר – סקר שוק הינו חובה. יחד עם זאת, חשוב להבין מה השירות שתקבל בפועל מכל חברה. בתחום האריזה והאחסון, שירות זול יכול לעלות ביוקר – וזאת בשל פגיעה בחפצים או אחסון תכולת דירה בתנאים לא מתאימים.

אריזה למעבר דירה
אריזה והובלה בבית הלקוח
שירות אריזה מקצועי

מה יש להכין מראש?

בכדי שנוכל לספק לך הצעת מחיר מהירה ומדויקת עבור אריזת דירה, רצוי לבדוק מראש את הנתונים הבאים: כמות הארגזים הצפויה, רשימה מלאה של כל הרהיטים בבית, כולל רהיטים חריגים, רהיטים שיש לפרק ולהרכיב, מוצרי חשמל גדולים במיוחד, ריהוט עתיק, כלי נגינה ועוד. ע”ס רשימה כזו נוכל לספק הצעת מחיר הוגנת ואטרקטיבית, שתאפשר תיאום תאריך עבור שירות הובלה ואחסון.

היכן יאוכנו החפצים בפועל?

אנו עובדים במשך שנים עם חברת אביה (חברה מובילה בתחום עם למעלה מ-22 שנות ניסיון). מחסני החברה פזורים בכל רחבי הארץ, מה שמאפשר בחירת מחסן קרוב לאיזור מגוריכם. החפצים מאוחסנים בתוך מבני תעשייה תקניים המיועדים לאחסנה לטווח הארוך. מבנים אלו מאובנים, מוגנים ומבוטחים. יש להוסיף על כך חיטוי והדברה שוטפים. כלומר התכולה מאוחסנת במקום השמור ביותר שיש.

לתשומת ליבך, חלק ממתקני האחסון של החברה יהיו נגישים עבורך 24/7 ללא תיאום מראש. יחד עם זאת, ישנם מבני אחסון בהם נדרש תיאום מראש. שירות אריזה ואחסנה מתואם מראש, בין השאר ע”מ שתוכל להגיע פיסית אל מתקני האחסון ולהתרשם מהתנאים הטובים שבחרת.

עבור לקוחות המחזיקים ביטוח תכולה, קיימת אפשרות לבצע גרירה של ביטוח זה אל מתקן האחסון שבו יאוחסנו החפצים בפועל.

לקוחות ממליצים עלינו – לחץ לצפייה

חייג עכשיו:
1700-55-86-86

או צור קשר בטופס

Skip to content