נסיון של 30 שנה בענף ההובלה והאריזה

לקוחות מספרים

המלצות אותנטיות מהפייסבוק


החשיבות של בחירת מובילים מומלצים

ברגע שמחליטים לעבור דירה או משרד, הדבר הראשון שיש לאתר הוא חברת הובלות מומלצת. רצוי להסתמך על המלצות של חברים, קולגות או כל אדם שאתם סומכים עליו. ישנן הרבה חברות הובלה המציגות המלצות באתריהן, אך בכדי להגיע אל החברה הטובה ביותר, חייבים לבדוק קצת מעבר לכך. למעשה, אנו יכולים לספר לכם כי מרבית הלקוחות שלנו הם לקוחות חוזרים או לקוחות ששמעו עלינו מפה לאוזן. הפרסום הטוב ביותר שלנו הוא רמת השירות והאחריות.

מומלץ לשוחח עם לקוחות החברה

במידה ותבחרו להסתמך על המלצות בפייסבוק או בכל מדיה אחרת, אנו עדיין ממליצים לשוחח עם לקוחות של מובילים מומלצים. בשיחה קצרה של 5 דקות, ניתן לקבל זוית הרבה יותר מהימנה של איכות השירות, רמת השירות, דגשים חשובים ולקחים לעתיד. ברשותנו מבחר לקוחות ותיקים, שישמחו לשוחח איתכם ולספר על תהליך ההובלה, דגשים חשובים – ופשוט להמליץ. לא הרבה חברות יספקו לכם את כל פרטי הלקוחות בשקיפות מלאה.

מעל 30 שנות ניסיון בענף

בענף ההובלות הניסיון בהחלט עושה את ההבדל. לפני כל הובלה, יש להיערך בהתאם ולתכנן ההובלה עד לפרט הקטן ביותר. בפועל, רוב העבודות שלנו מתחילות עוד בשלב האריזה – ההתמחות הגדולה שלנו. אנו מספקים שירות אריזה והובלה
בכל חלקי הארץ, במטרה לתת לכל לקוח ראש שקט לאורך כל ההובלה. שירות אריזה מקצועי של כל סוגי הפריטים והרהיטים, לרבות אריזת חפצי אומנות וריהוט עתיק לפני מעבר דירה. אנו מספקים שירות אריזה והובלה הן ללקוחות פרטיים והן לגלריות וגופים עסקיים.

חומרי אריזה ומכשור מתקדם

במסגרת העבודה,
מובילים מומלצים עושים שימוש אך ורק בחומרי אריזה מתאימים וייעודיים לעבודת ההובלה. כמו כן, ההעברה עצמה מתבצעת באמצעות מיכשור מתקדם, לרבות מנופים יעילים במיוחד. אריזה יכולה להתבצע ביום ההובלה או ביום לפניכן, תלוי בכמות הציוד והרהיטים שיש להעביר ביום ההובלה.

כוח אדם איכותי ללא פשרות

אנו פועלים עם צוות סבלים ותיק ומיומן. בשונה מחברות אחרות בענף, אשר עובדות בעיקר עם צעירים בלתי מנוסים, אצלנו רוב העובדים הינם עובדים קבועים ומנוסים. רק סבל מיומן ואחראי יוכל להבטיח את שלומו של הציוד שלך מנקודה א' עד לנקודה ב'. הניסיון של הצוות שלנו מתבטא בהכרת כל "ההפתעות" בהן נפגשים סבלים בזמן ההובלה: חדרי מדרגות צרים, מדרגות גבוהות, פתחים צרים, ארונות שלא עוברים, מקררים, מכונות כביסה, ריהוט עתיק, חפצי אומנות, כספות ועוד. השירות שלנו כולל בין השאר פירוק והרכבה של רהיטים, במטרה לשמור עליהם במצב הטוב ביותר בסיום ההובלה.

פוינט 2 פוינט – מובילים מומלצים ומצטיינים

בדף הזה, הבאנו בפניכם חלק קטן מההמלצות החמות אותן אנו מקבלים על בסיס יומיומי. אם הנכם מחפשים חברת הובלות מומלצת, הגעתם אל המקום הנכון.
שירות אריזה והובלה בכל חלקי הארץ, עם ראש שקט.


 

בין לקוחותינו

חייג עכשיו:
1700-55-86-86

או צור קשר בטופס

Skip to content