נסיון של 30 שנה בענף ההובלה והאריזה

art
הובלת חפצי אומנות

הובלת חפצי אומנות

• מעוניין להוביל חפץ אומנות? גלריית תמונות?
• מחפש שירותי הובלת אומנות ועתיקות?
• יש צורך במנוף? שירותי אריזה מקצועיים?

פרטי אומנות הם לרוב בעלי ערך כספי רב או סנטימנטלי ועל כן דורשים טיפול מקצועי מיוחד. להבטחת שלומן של יצירות האומנות, חשוב לבחור מובילים עם נסיון מוכח בתחום. אריזת פריטים אלו דורשת חומר אריזה יעודי ואיכותי שיגן על הפריט באופן מקסימלי בזמן העברה. כמו כן רצוי שבזמן האריזה וההובלה חפצי האומנות שלכם יהנו מכיסוי ביטוחי רלוונטי.

הובלת אומנות

פוינט 2 פוינט מתמחה בהעברת חפצי אומנות (וגלריות) ומציעה כיסוי ביטוחי מיוחד התקף ליום המעבר. ביטוח זה נרכש בנפרד ומכסה את כל סוגי חפצי האומנות שברשותכם. נציגנו ישמח להרחיב בנושא כמו גם להמליץ ולייעץ בענייני האריזה והובלה בזמן הביקור המקדים.

אמנים וגלריות ממליצים עלינו – שווה צפייה
הובלת ריהוט עתיק – מידע נוסף

הובלת חפצי אומנות
הובלת אומנות באופן מקצועי

הובלת חפצי אומנות

אם אתה רוצה להוביל חפצי אומנות ממקום למקום אתה צריך לדעת שהובלה כזו אינה הובלה רגילה, ושירותי הובלה “רגילים” עלולים לפגוע בפריט היקר שלך. בין אם אתה בעלים של גלריית אומנות או אדם פרטי שמחזיק בפריט עתיק ויוקרתי כדאי שתבחר בחברה מקצועית עם הרבה ניסיון בתחום, כולל עבודה מול מגוון של גלריות באחריות. חברה שתשמור על החפץ יקר הערך שלך.

עתיקות וחפצי אומנות – זה לא ספה או מקרר

חפצי אומנות או עתיקות הינם בד”כ בעלי ערך רב עבור בעליהם. יש פריטים כאלו שערכם נמדד גם בכסף רב. מדובר בד”כ בפריט רגיש מאד שדורש יחס מיוחד. פריטים מסויימים רגישים לרעידות, יש עתיקות שעשויות מחומרים רגישים למגע ישיר וכו’. לשם הובלת אומנות והובלת עתיקות נדרש להשתמש באמצעים מיוחדים ולהתייחס בזהירות רבה לחפץ. הובלת תמונות ופסלים תעשה תמיד ע”י צוות המתמחה בנושא.

שיטות אריזה להובלת חפצי אומנות

שיטות האריזה המקובלות בהובלת דירה או משרד כוללות לרוב שימוש בארגזים, ניילון נצמד, ניילון בועות סטנדרטי וסרטי אטימה דביקים. זה לא מספיק ולא מיועד להובלת אומנות. בהובלת עתיקות ואומנות נדרש לשים תשומת לב רבה לפרטים קטנים. אנו עושים הערכה ובודקים מה נדרש לטובת ההובלה.

הובלת חפצי אומנות וגלריות

שיטות אריזה מגוונות להובלת חפצי אומנות

שימוש בחומרי אריזה מותאמים – אם החפץ רגיש למגע ישיר, העבודה תתבצע עם כפפות. אם פני השטח רגישים מאד, ניתן להשתמש בנייר משי או נייר אורז כשכבת המגע הראשונה שעוטפת ברכות את החפץ. כך למשל עושים במקרה של הובלת תמונות.
ארגז ייעודי – ישנם מקרים בהם הובלת אומנות דורשת לארוז את החפץ בארגז עץ מיוחד. הארגז יכול להיות ייעודי לחפץ המובל עם ריפוד פנימי ייעודי וכו’. במידה ואין צורך בארגז ייעודי ניתן פשוט להשתמש בארגז עץ שמכיל את הפריט ולרפד מבפנים באמצעים למניעת רעידות.
רגישות לטמפרטורה – בהובלת עתיקות או חפצי אומנות מיוחדים במינם יש רגישות לחומר ממנו עשויים החפצים לטמפרטורה. חשיפה לחום גבוה מדי יכול לעוות את הפריט או לגרום לסדקים. קור יכול לגרום לנזק פיזי אחר.
רגישות לרעידות – חפצים עתיקים או מיוחדים רגישים לרעידות בשלבי העמסת ופריקת הפריט, וגם בנסיעה עצמה. במהלך הובלת אומנות והובלת עתיקות, יש לבצע העמסה ופריקה בזהירות יתרה.

הניסיון שעושה עבורך את ההבדל

הובלת אומנות והובלת עתיקות זו מומחיות. לא תרצה שהפריט שלך יהרס במהלך ההובלה. לכן הובלת חפצי אומנות חייבת להתבצע על ידי חברה ותיקה שמחזיקה את הציוד האיכותי ביותר לצורך ההובלה. לנו יש 30 שנות ניסיון בהובלת חפצי אומנות, לרבות הובלת תמונות של גלריות והובלת ריהוט עתיק. ההובלה לא תתבצע עם ציוד חובבני, אלא ברכב יעודי, תוך שימוש בציוד הנלווה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. המטרה העליונה היא שהחפץ החשוב לך כל כך יגיע למחוז חפצו בשלום.

לקוחות ממליצים עלינו – לחץ לצפייה

חייג עכשיו:
1700-55-86-86

או צור קשר בטופס