נסיון של 30 שנה בענף ההובלה והאריזה

art
הובלת חפצי אומנות

הובלת חפצי אומנות

• מעוניין להוביל חפץ אומנות? גלריית תמונות?
• מחפש שירותי הובלת אומנות ועתיקות?
• יש צורך במנוף? שירותי אריזה מקצועיים?

פריטי אומנות הם לרוב בעלי ערך כספי רב או סנטימנטלי ועל כן דורשים טיפול מקצועי מיוחד. להבטחת שלומן של יצירות אומנות, חשוב לבחור מובילים עם נסיון מוכח בתחום. הובלת פריטי אומנות דורשת חומרי אריזה יעודיים שיגנו על כל פריט באופן מקסימלי בזמן ההעברה. כמו כן רצוי שבזמן האריזה וההובלה חפצי האומנות שלכם יהנו מכיסוי ביטוחי רלוונטי.

הובלת פריטי אומנות

פוינט 2 פוינט מתמחה בתחום של הובלת חפצי אומנות (וגלריות) ומציעה כיסוי ביטוחי מיוחד התקף ליום המעבר. ביטוח זה נרכש בנפרד ומכסה את כל סוגי פריטי האומנות שברשותכם. נציגנו ישמח להרחיב בנושא כמו גם להמליץ ולייעץ בנושא האריזה וההובלה בזמן הביקור המקדים.

אמנים וגלריות ממליצים עלינו – שווה צפייה
הובלת ריהוט עתיק – מידע נוסף

הובלת חפצי אומנות
גלרייה אפטר ממליצה על פוינט 2 פוינט
הובלת אומנות באופן מקצועי

הובלת חפצי אומנות יקרים

אם ברצונך להוביל חפצי אומנות ממקום למקום אתה צריך לדעת שהובלה כזו אינה הובלה רגילה, ושירותי הובלה “רגילים” עלולים לפגוע בפריט היקר שלך. בין אם אתה בעלים של גלריית אומנות או אדם פרטי שמחזיק בפריט עתיק ויוקרתי כדאי שתבחר בחברה מקצועית עם הרבה ניסיון בתחום, כולל עבודה מול מגוון של גלריות באחריות. חברה שתשמור על החפץ יקר הערך שלך. הובלת פריטי אומנות הינה אומנות של ממש ודורשת הרבה ידע וניסיון.

הובלת פריטי אומנות או עתיקות – זה לא ספה או מקרר

חפצי אומנות או עתיקות הינם בד”כ בעלי ערך רב עבור בעליהם. יש פריטים כאלו שערכם נמדד גם בכסף רב. מדובר בד”כ בפריט רגיש מאד שדורש יחס מיוחד. פריטים מסויימים רגישים לרעידות, יש עתיקות שעשויות מחומרים רגישים למגע ישיר וכו’. לשם הובלת אומנות והובלת עתיקות נדרש להשתמש באמצעים מיוחדים ולהתייחס בזהירות רבה לחפץ. הובלת תמונות ופסלים תעשה תמיד ע”י צוות המתמחה בנושא.

שיטות אריזה במסגרת הובלת חפצי אומנות

שיטות האריזה המקובלות בהובלת דירה או משרד כוללות לרוב שימוש בארגזים, ניילון נצמד, ניילון בועות סטנדרטי וסרטי אטימה דביקים. זה לא מספיק ולא מיועד עבור הובלת אומנות. במסגרת הובלת יצירות אומנות, וגם במסגרת הובלת עתיקות – אנו נדרשים לשים תשומת לב יתרה לפרטים קטנים. אנו עושים הערכה מראש ובודקים כל מה שנדרש לטובת ההובלה.

הובלת חפצי אומנות וגלריות - הובלת יצירות אומנות

שיטות אריזה מגוונות להובלת חפצי אומנות

שימוש בחומרי אריזה מותאמים – אם החפץ רגיש למגע ישיר, העבודה תתבצע עם כפפות. אם פני השטח רגישים מאד, ניתן להשתמש בנייר משי או נייר אורז כשכבת המגע הראשונה שעוטפת ברכות את החפץ. כך למשל עושים במקרה של הובלת תמונות.
ארגז ייעודי – ישנם מקרים בהם הובלת אומנות דורשת לארוז את החפץ בארגז עץ מיוחד. הארגז יכול להיות ייעודי לחפץ המובל עם ריפוד פנימי ייעודי וכו’. במידה ואין צורך בארגז ייעודי ניתן פשוט להשתמש בארגז עץ שמכיל את הפריט ולרפד מבפנים באמצעים למניעת רעידות.
רגישות לטמפרטורה – בהובלת עתיקות או חפצי אומנות מיוחדים במינם יש רגישות לחומר ממנו עשויים החפצים לטמפרטורה. חשיפה לחום גבוה מדי יכול לעוות את הפריט או לגרום לסדקים. קור יכול לגרום לנזק פיזי אחר.
רגישות לרעידות – חפצים עתיקים או מיוחדים רגישים לרעידות בשלבי העמסת ופריקת הפריט, וגם בנסיעה עצמה. במהלך הובלת פסלים, הובלת אומנות והובלת עתיקות, יש לבצע העמסה ופריקה בזהירות יתרה.

הניסיון שעושה עבורך את ההבדל

הובלת אומנות והובלת עתיקות זו מומחיות. לא תרצה שהפריט אומנות כלשהו יהרס במהלך ההובלה. לכן הובלת חפצי אומנות חייבת להתבצע על ידי חברה ותיקה שמחזיקה את הציוד האיכותי ביותר לצורך ההובלה. לנו למעלה מ-30 שנות ניסיון בהובלת חפצי אומנות, לרבות הובלת תמונות של גלריות והובלת ריהוט עתיק. ההובלה לא תתבצע עם ציוד חובבני, אלא ברכב יעודי, תוך שימוש בציוד הנלווה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. המטרה העליונה היא שהחפץ החשוב לך כל כך יגיע למחוז חפצו בשלום. הובלת יצירות אומנות מכל סוג בהקפדה יתרה.

לקוחות ממליצים עלינו – לחץ לצפייה

חייג עכשיו:
1700-55-86-86

או צור קשר בטופס

Skip to content