נסיון של 30 שנה בענף ההובלה והאריזה

student
הובלות קטנות

הובלות קטנות ומהירות

• יש לך רק כמה ארגזים בודדים להעביר?
• מחפש חברה להובלות קטנות במרכז?
• מעוניין להעביר מקרר? ספה? במחיר זול?

כחלק מתפיסת השירות הכוללת שלנו, אנו מבצעים גם הובלות של מספר קטן של חפצים או מספר קרטונים. הובלות מהסוג שמתאים בעיקר לסטודנטים או לבתים בשכירות. בהובלה מסוג זה, לסבלנות יש חשיבות יתרה. לא אחת קורה שהמובילים מניחים את הרהיט שלא במקומו המדוייק, לפעמים מדובר על רהיט כבד שיכול להינזק אם לא יטופל ע”י מוביל מקצועי. המובילים שלנו לא יעזבו את המקום לפני ביצוע סריקה בדירה החדשה עם הלקוח בכדי לוודא שהכל מונח במקום לשביעות רצון הלקוח.

הובלות סטודנטים – מחירים מיוחדים

הובלות קטנות במחירים הוגנים

לרוב, לקוח שמבצע “הובלה קטנה” מבצע אותה למעבר בין דירות שכורות ועל כן תדירות מעבר הדירה תהיה גבוהה יותר. לכן חשוב לנו להיות הוגנים הן ביחס והן במחיר כדי לשמר לקוח כזה – “לקוח מרוצה מספר לחברים שהופכים להיות לקוחות מרוצים”. לא קל להיות סטודנט בארץ ישראל, פוינט 2 פוינט מעניקה הנחות לסטודנטים כחלק מהמאמץ להקל על יוקר המחיה.

הובלות קטנות במרכז
הובלות קטנות של חפצים בודדים

קדימה, עוברים דירה

החלטת שאתה רוצה לעזוב את בית ההורים, או שאולי מתחשק לך לגוון קצת ולעבור לבית עם שותפים חדשים. כנראה שיש לך מספר מועט של ארגזים, מחשב, טלוויזיה ו…זהו. לא פשוט למצוא חברה שתהיה מוכנה לעשות עבורך כזו הובלה. הובלות קטנות נחשבות לנטל עבור רוב חברות ההובלה הגדולות ולכן המחירים גבוהים. לא אצלנו! אנחנו מציעים לך שירות הובלה גם לתכולה קטנה כמו שלך עם שירות אמין ונעים ובמחירים ללא תחרות.

הובלות קטנות – זולות יותר מאשר הובלות רגילות

לא לכולם יש תכולת דירה שממלאת משאית ודורשת צוות של 3 אנשים לפחות. כנראה שתכולת הדירה שלך לא ממלאת רכב הובלות קטן אפילו. אם אתה מחפש הובלה של מספר פריטים בודדים כדאי לך למצוא מובילים שנותנים שירותים כאלו באופן שוטף וערוכים לכך. מובילים שערוכה להובלות קטנות עושים התאמה ללקוח מבחינת המחיר, וכך יוצא שבמחיר אטרקטיבי למדי אתה מעביר את כל תכולת הדירה שלך.
בזכות שירות ההובלה אתה חוסך זמן יקר ובעיקר כסף. אגב, אחד המקרים הנפוצים בהובלות קטנות הוא העברת תכולה בתוך אותה העיר, נניח באזור המרכז. הובלות קטנות במרכז זו מומחיות. המוביל צריך לדעת להתאים את שעת ההובלה כדי לא להיתקע ללא חניה בשלב ההעמסה או הפריקה. בגדול, מובילים מנוסים שראו כבר הכל יעשו את זה בקלות וביעילות.


הובלות מקררים ופריטים בודדיםהובלות קטנות בתל אביב

מה נחשב להובלה קטנה?

יש לך פריט בודד? כמות קטנה של חפצים? אינך יודע אם אתה עונה לקטגוריה של “הובלות קטנות”? הכנו עבורך רשימה קצרה שתעזור לך:

• הובלת דייר יחיד – אם אתה סטודנט או שותף בדירת שותפים ואתה עובר דירה, כנראה שאין לך יותר ממספר קטן של ארגזים ועוד 2-3 מכשירי חשמל. גם אם אתה גר לבד בדירה משלך, עדיין אין לך תכולת דירה של משפחה. אם כך, אתה צריך שירות של הובלה קטנה.

• הובלת חדר משרד – מתאים למי שרוצה לפנות את תכולת המשרד לטובת תכולה חדשה שהוזמנה. תכולת המשרד כוללת לא יותר מכמה ארגזים, כיסאות, שולחן או שניים ומכשירי חשמל בסיסיים (מחשב לדוגמא).

• הובלת חפץ יחיד – הובלה של מקרר, מכשיר חשמל גדול אחר, רהיטים גדולים (נניח מערכת סלון) שעדיין נחשבים להובלה קטנה יחסית.

• הובלת 10-15 ארגזים – כמות כזו של ארגזים בלבד, ללא עוד תוספת היא הובלה קטנה.

• הובלת תכולת חנות קטנה – החנות שלך עוברת כתובת? סביר להניח שלמעט הסחורה שלך אין לך יותר מדי תכולה. אתה בתוך הקטגוריה!

איפה מתבצעת ההובלה?

מניסיוננו, ברוב המקרים, הקבוצה שמשתמשת הכי הרבה בשירותי הובלות קטנות במרכז הם סטודנטים. באזור המרכז ישנם לא מעט מוסדות לימוד ובהתאם לכך כמות הסטודנטים באיזור גדולה. שירות הובלות קטנות במרכז הוא אחד הנפוצים שלנו ולכן אנו כל כך מנוסים בו. אם אתה נכלל בתוך הקטגוריה הזו סביר להניח שתמצא אצלנו את הפתרון המושלם עבורך. אנחנו עושים הובלות קטנות במרכז לכל הערים המרכזיות (תל אביב, רמת גן, גבעתיים, כפר סבא, הרצליה, חולון, בת ים, רמת השרון וכו’). לא תאמין כמה זה פשוט להעביר את התכולה שלך ממקום למקום. עוד באותו היום תוכל להמשיך את החיים במקום החדש.

לקוחות ממליצים עלינו מכל הלב – לחץ לצפייה

חייג עכשיו:
1700-55-86-86

או צור קשר בטופס

לפרטים נוספים

Skip to content