נסיון של 30 שנה בענף ההובלה והאריזה

officeOrange
הובלות משרדים

הובלות משרדים

> מעוניין להעביר משרד גדול? בינוני?
> לסיים את ההובלה במינימום זמן?
> לחסוך ימי עבודה ולחסוך בעלות הכוללת?

הובלות משרדים זו המומחיות שלנו! הובלת משרדים הינה מורכבת יותר מאשר הובלה רגילה ולו רק בגלל כמות החפצים, גודלם וכמות החדרים. חיים סדר ואירגון בהובלה מסוג זה. נציג מטעמנו יגיע אליך מבעוד מועד בכדי לתכנן את יום ההובלה בצורה מיטבית כך שתפקודו השוטף של בית העסק יפגע כמה שפחות ביום ההובלה. אין תחליף לניסיון רב שנים. מבטיחים לך שקט נפשי אמיתי ביום ההובלה.

שירות אריזה למשרדים – שווה להכיר
לקוחות ממליצים עלינו – צפה בסרטונים

ביקור ביעד אליו עוברים

נצגינו יבקר גם ביעד החדש כדי להתרשם מהבניין ולתכנן את כל פרטי המעבר וסדרו כמו מקום החנייה של משאית ההובלה, דרכי הגישה אל ומהמשרד החדש, תיאום עם הנהלת הבניין לגבי השעות המתאימות, בירור לגבי הימצאות מעלית משא בבניין ועוד. תכנון יום המעבר חוסך ומקצר את הזמן שבו פעילות המשרד מופרעת או מושבתת, לכן חשוב לברר מי יהיה הנציג מטעם ההובלה שילווה את התהליך כדי להבטיח סדר מקסימלי ביום ההובלה ולוודא שכל קרטון יונח במקום הנכון ביעד החדש. הובלות משרדים דורשות מומחיות וניסיון.

שירות אריזה
הובלות משרדים

ארגון וסדר – המפתח להובלה מוצלחת

נציגנו ייעץ לכם לגבי אירגון האריזה וההובלה ולוחות זמנים אופטימליים. לדוגמא, אם בחרתם בנו לאריזת המשרד יציע הנציג להגיע יום קודם (או מוקדם יותר ככל שידרש) להובלה בכדי לארוז את התכולה. דוגמא אחרת היא הגעת המובילים יום קודם להובלה בכדי לפרק ולהכין את הרהיטים להובלה בכדי לחסוך זמן יקר ביום ההובלה.

ברובם המכריע של המשרדים נדרשים שירותי נגרות בכדי לפרק ולהרכיב את הרהיטים. לשם כך אנו נגיע עם נגרים מקצועיים עם ידע ונסיון עשיר לביצוע השירותים הנדרשים בתחום זה. כך ניתן לבצע הובלות משרדים בצורה חלקה ובראש שקט.

הובלות משרדים – לא חייבים לקטוע את שגרת העבודה

אנו מודעים לחשיבות רצף הפעילות של בית העסק שלכם, לכן אנו מציעים אפשרות להעברת המשרד מחוץ לשעות העבודה הרגילות, הכל בכדי שהעסק שלכם יעבור בצורה החלקה ביותר למקומו החדש. הובלות משרדים יכולות להתרחש אחה”צ ואפילו בשעות הערב המאוחרות.

לקוחות ממליצים עלינו – לחץ לצפייה

 

חייג עכשיו:
1700-55-86-86

או צור קשר בטופס

Skip to content