נסיון של 30 שנה בענף ההובלה והאריזה

IMG_1967
הובלות בקיסריה

הובלות בקיסריה

• מחפש מובילים מומלצים באיזור קיסריה?
• מעוניין לעבור בראש שקט?
• רוצה לעבוד רק עם מובילים מנוסים?

קיסריה היא מקום מיוחד עם מגוון בתי קרקע יוקרתיים ודירות מפוארות. הובלת דירה בקיסריה דורשת תשומת לב רבה, שמירה אמיתית על ציוד והקפדה על כל הפרטים הקטנים. אנו מבצעים הובלות בקיסריה והסביבה כבר 35 שנה (!) כולל שירות אריזה והובלה ביום אחד. הניסיון שלנו יבטיח לך עבודה מקצועית וראש שקט לאורך כל ההעברה.

לקוחות ממליצים עלינו – שווה צפייה

חשוב לדעת לפני מעבר דירה

אם החלטת לבצע מעבר דירה בקיסריה ואתה צריך עכשיו שירות הובלות, כדאי שתענה מראש על מספר שאלות חשובות – האם אתה רוצה לארוז לבד את ביתך? האם נדרש מנוף לצורך ההובלה? מה סדר הגודל של ההובלה (בית גדול/פריט בודד)? בפעם הראשונה בה נדבר בינינו, נשמח לקבל ממך פרטים חשובים לתכנון ההובלה. בשונה ממקומות אחרים בארץ, הובלות בקיסריה חייבות להיעשות תוך הקפדה יתרה.

הובלת דירה בקיסריה

ניתן לחלק את שירותי ההובלה לכמה תחומים עיקריים – הובלות של משרדים, הובלות בתים גדולים, הובלות פשוטות של פריטים בודדים והובלות מיוחדות של חפצי אומנות, עתיקות וכו’. בקיסריה, בה רוב הבתים הינם בתי יוקרה, ההובלות הן בעיקר הובלות גדולות. במקרים מסוימים נדרשת הובלה לחפץ אומנות או עתיקות, וגם הובלה של מוצר יחיד (כמו מקרר) באה בחשבון.

למה לבחור דווקא בנו? לחץ לצפייה

מובילים מומלצים

הובלת דירה בקיסריה עם שירות אריזה

במקרים רבים, אין שום סיבה שתארוז את חפצי הדירה בעצמך. תכולת הדירה שלך שווה ערך רב, ונדרשת התייחסות מיוחדת לכל פריט ופריט. כחלק מהשירות המיוחד שלנו, הובלת דירה בקיסריה כולל גם שירות אריזה מיוחד (אריזה ביום ההובלה בבוקר). אנו אורזים במקצועיות את כל תכולת הבית ועובדים עם חומרים מיוחדים אם צריך לארוז פריטים יקרי ערך או פריטים עדינים ורגישים. ביום ההובלה יתייצב בביתך צוות של מובילים מומלצים ומנוסים עם כל האמצעים הדרושים, יארוז את הבית וידאג שכל הפריטים ישמרו בזמן הפריקה והטעינה.

הובלות בקיסריה – הובלות גדולות

פוינט 2 פוינט מבצעת הובלות בקיסריה ובכל איזור המרכז.  אנו מעמידים לרשותך את הניסיון הרב שלנו, ואת המשאבים והציוד להובלות ואריזות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו מנוסים בהעברת תכולה גדולה של בתים, גם אם מדובר במוצרי יוקרה וחפצים עתיקים. אתה יכול להיות סמוך ובטוח שתקבל שירות מעולה וללא תחרות.

הובלת דירה בקיסריה עם שירותי מנוף

השימוש בשירותי מנוף נועד בכדי להתגבר על מקרים חריגים כמו מעברים צרים, ובהתמודדות עם חפצים כבדים שאין ביד האדם יכולת להרים. חברת הובלות בקיסריה מספקת בד”כ בין שירותיה גם שירות הובלה בעזרת מנוף אם קיים צורך. אם אתה מעביר פריט יקר ערך וכבד (כמו מזנון או ארון גדול) שירותי מנוף הם פתרון מצוין עבורך.

הובלות בקיסריה – למה לבחור בנו?

כשמדובר בבתים עם תכולה יוקרתית, כמו הבתים שבקיסריה, אי אפשר להתפשר על בינוניות. הניסיון והמקצועיות שצברנו ב-30 שנות העבודה שלנו מיקמו אותנו בחוד החנית של הענף. אנו שמים לנו כיעד לעשות עבורך את המיטב ולסיים את יום ההובלה כשאתה יודע בודאות שהעברת את תכולת ביתך בצורה מושלמת – הכל שלם ובמקום! שירות אריזה והובלה ברמה הכי גבוהה שיש.

הובלת חפצי אומנות – מידע נוסף

חייג עכשיו:
1700-55-86-86

או צור קשר בטופס

Skip to content