נסיון של 30 שנה בענף ההובלה והאריזה

student
הובלות סטודנטים

הובלות סטודנטים

• עובר דירה באמצע תקופת מבחנים?
• מחפש חברת הובלות סטודנטים במרכז?
• רוצה להעביר מספר ארגזים בלבד?

להיות סטודנט בארץ זה לא קל. בנוסף ללימודים, סטודנטים רבים נאלצים לבזבז זמן רב וכסף על מעבר דירות. הבזבוז הגדול ביותר הוא בהעברת תכולת הדירה. ישנם סטודנטים שפשוט בוחרים לעשות “נגלות” מהבית הישן לחדש ושורפים יום שלם, מגייסים לשם כך חברים, עולים 4 קומות בלי מעלית – והכל בקיץ בשיא החום. לא חבל? לא תאמין כמה זה משתלם להזמין חברת הובלות סטודנטים מקצועית.

הובלות קטנות במחיר מצחיק – מידע נוסף
לקוחות ממליצים עלינו – צפה בסרטונים

הובלות סטודנטים במרכז

חסוך זמן וכסף!

אם אתה סטודנט אתה בטח יודע כמה קשה לשלב בין לימודים לעבודה, ואם כבר משלבים, אתה יודע כמה מעט זמן נשאר לך בין מבחנים לעבודות ולבילוי עם חברים. סטודנטים נאלצים לנדוד בין דירות מסיבות רבות. לפעמים הדירה השכורה אליה נכנסו אינה ראויה, השותפים לא מתאימים, החליטו לגור לבד או עם בת זוג חדשה. אם כבר עברת דירה אחת לבד, אתה יודע כמה זמן זה דורש וכמה זה קשה. מה גם שרוב דירות הסטודנטים נמצאות בבניינים ללא מעלית, ועליך לעלות 2-3 קומות עם כל הציוד.

אנחנו מבינים שאתה רוצה לחסוך כסף. בדיוק לשם כך יש לנו שירות הובלות סטודנטים מיוחד. שירות הובלות סטודנטים ניתן במחיר הוגן ומתבצע עם הרבה סבלנות ותשומת לב לתכולה. אנחנו עושים עבורך את ההובלה בכזו מהירות שלא תצטרך לבזבז כל כך הרבה זמן, ולא תאמין כמה שזה ישתלם לך במחיר.

הובלות סטודנטים במרכז? זה אנחנו!

במרכז יש לא מעט מוסדות לימוד ואיתם לא מעט סטודנטים שממלאים את הדירות השכורות. שירות הובלות סטודנטים במרכז הוא שירות נפוץ למדי ומבחינתו מדובר במומחיות של ממש. מכיוון שאנחנו מבינים כמה רגיש הזמן שלכם, אנחנו מתכננים מראש את ההובלה כדי לא לבזבז זמן על בעיות חניה. אנחנו מנוסים בתחום ויש לנו אמצעי עזר מיוחדים שמאפשרים לנו לקצר את זמן ההובלה לכדי שעה-שעתיים. לא תצטרך להפעיל מערך שלם של חברים כדי להוביל את הדירה. תשלח נציג אחד שיראה לנו מה לקחת מהבית הישן ואיפה להניח בבית החדש, וזהו.

צפה עכשיו – שירות אריזה לסטודנטים

שירות אריזה לסטודנטים

לפני שאתה מוביל מקרר על הגג, כדאי לדעת

הובלות סטודנטים לא חייבות להיות הובלות של תכולת דירה. לפעמים זה רק המקרר שהתקלקל או שמוצאים מערכת סלון שווה שזרוקה ברחוב ורוצים להוביל אותה הביתה. רוב הסטודנטים בוחרים לחסוך כסף, משכיבים את המקרר על הגג של האוטו ומעבירים אותו לבית שלהם. אם לא ידעת, מקרר חייב לעמוד במהלך ההובלה מסיבות טכניות. וגם, למה לך לסחוב מקרר במדרגות בלי אמצעי עזר שיש לחברות הובלה? תשכח מהובלות סטודנטים יקרות! יש לך אלטרנטיבה פשוטה ליצור אתנו קשר ולקבל את השירות הטוב ביותר עבורך מבלי לשבור את הגב או להרוס את המקרר או הרהיט שאתה מעביר.

חיסכון דרמטי בזמן וכסף

שירותי הובלות סטודנטים במרכז או בכל מקום אחר בארץ הוא שירות יעודי שפשוט חוסך את המאמץ שלך. לפני שאתה בוחר להתמודד לבד עם ההובלה, כדאי שתדע ששירות הובלות הסטודנטים משחרר אותך מבזבוז זמנך היקר. אז תתרכז בלימודים ותן לנו להתאמץ בשבילך. צור קשר ונשמח לתאם הובלה מהירה.

לקוחות ממליצים עלינו – שווה צפייה

הובלות מקררים ופריטים בודדים
הובלות סטודנטים בזול

חייג עכשיו:
1700-55-86-86

או צור קשר בטופס

Skip to content