נסיון של 30 שנה בענף ההובלה והאריזה

WhatsApp Image 2018-05-13 at 16.35.16
הובלות גדולות

הובלות גדולות

• יש לך דירה גדולה להובלה? בית פרטי?
• צריך שירותי מנוף להובלת חפצים כבדים?
• מחפש מובילים שמתמחים בהובלות גדולות?

כשמעבירים בית גדול (וילה או בית פרטי) על כל תכולתו, יש להשתמש בשירותים של מובילים מנוסים, המתמחים בהובלות גדולות. אתה לא רוצה להיתקע ביום ההובלה בלי שירותי מנוף או במיקוח עם המוביל על תוספת במחיר נכון? הובלת דירות גדולות על ידי “פוינט 2 פוינט” תיעשה במקצועיות רבה ותאפשר לך לחזור לשגרה במהירות המירבית.

מה נחשב להובלה גדולה?

ישנם מספר מקרים העונים להגדרה הובלות גדולות:

• הובלת דירות גדולות (פנטהאוס, מיני פנטהאוס, דירות של 5 חדרים ומעלה)
• תכולת בית פרטי גדול
• הובלת וילות (בדרך כלל יותר מ-2 מפלסים)
• העברת דירה מורכבת לקומות גבוהות או באמצע מגדל דירות
• הובלת תכולה של חברה ומשרדים
• הצורך במנופים להובלת ציוד כי צורת הבניין אינה מאפשרת להעביר את הפריטים

מובילים שמבצעים הובלות גדולות חייבים להיות מנוסים מספיק כדי לדעת להכין מראש את כל מה שנדרש ליום ההובלה. חייבים לדעת מראש האם מעלית הבניין גדולה מספיק כדי להכיל את כל הפריטים, או האם אפשר לעבור עם הפריטים הבעייתיים בחדר המדרגות. אם אין הכנה מראש, יש סיכוי גבוה לתקלות ביום ההובלה.

הובלת דירות גדולות במחירים הוגנים

כשיוצאים לדרך ועוברים דירה (בית גדול), יש כמות גדולה מאד של ארגזים, פריטים מיוחדים, מוצרי חשמל ורהיטים. האריזה של הבית לבד יכולה לקחת שבועות רבים! למה שתארוז לבד? כחלק משירות הובלת דירות גדולות, אנו שולחים אליך צוות מיומן שמגיע ביום ההובלה לארוז הכל ביעילות ובזהירות, ומעביר את כל התכולה לבית החדש עוד באותו היום. החברה שלנו עושה הובלת דירות גדולות במחירים אטרקטיביים במיוחד. אנו דואגים לתאם מראש שירותי מנוף או כל שירות נוסף אחר במידת הצורך כדי שההובלה תתבצע חלק ובאותו היום. אפילו פורץ מנעולים להחלפת מנעול ניתן לתאם עבורך לאותו היום.

יש לך בית פרטי או וילה?

אם אתה עובר מבית פרטי או וילה, כנראה שיש לך לא מעט ציוד. הובלת וילות דורשת גם היא הרבה סבלנות לאריזת תכולת כל הבית על ידי הצוות שלנו. אנחנו נעשה עבורך את שירותי ההובלה בדרך הכי אדיבה ומקצועית שהכרת. הובלת וילות או בתים פרטיים זו המומחיות שלנו. ביום ההובלה הכל יתבצע ביעילות רבה, כך שלא נצטרך ממך שום דבר חוץ מהכוונה כללית לאן להעביר כל דבר. אנו עושים הובלת וילות והובלת דירות גדולות בכל הארץ מכל מקום לכל מקום.

לא רק מחיר גם איכות!

במסגרת שירות אריזת דירות ובתים אנו נדרשים להשתמש בציוד ייעודי לצורך שמירה על תכולת הדירה ולצורך עבודה יעילה. כשמדובר בהובלת וילות או הובלות גדולות של בתים, משרדים וחברות, אנחנו מבצעים את השירות הזה על הצד הטוב ביותר. שים לב, חשוב לתאם פורץ מנעולים ליום ההובלה (או יום לפניכן), ע”מ להתקין מנעול חדש בבית אליו עוברים. בנוסף אנו עושים את כל מה שנדרש כדי שיום ההובלה ישאיר לך טעם טוב וחוויה נעימה. חווית הלקוח חשובה לנו מעל הכל, ואנו משקיעים הרבה כדי שתחזור אלינו בכל פעם שתעבור דירה.

שירות אריזה והובלה – הכי משתלם שיש
לקוחות ממליצים עלינו – לחץ לצפייה

 

חייג עכשיו:
1700-55-86-86

או צור קשר בטופס

Skip to content