נסיון של 30 שנה בענף ההובלה והאריזה

מובילים מומלצים

• מעוניין לעבור דירה בראש שקט?
• רוצה לעבוד רק עם מובילים מומלצים? (ששומרים על הציוד)
• מחפש חברת הובלות מומלצת?

כשיוצאים לדרך ומחליטים לעבור דירה או לעבור למשרדים חדשים מתחילים לחפש חברת הובלות. יש כל כך הרבה חברות בתחום שאפשר ללכת לאיבוד. לניסיון בענף ההובלות יש חשיבות עליונה. אנו מובילים מומלצים עם ניסיון רב שנים – מעל 30 שנה. במידה והציוד שלך והבית שלך חשובים לך, אנחנו הכתובת. נעשה הכל כדי שהחוויה הזו תהפוך למושלמת.

המלצות אותנטיות של לקוחות – שווה צפייה

מובילים מומלצים
שירות הובלה מומלץ
מובילים מומלצים באיזור המרכז

הניסיון שעושה את ההבדל

כשמדובר בהובלת דירות, הובלות גדולות או קטנות, הובלות של חפצי אומנות וחפצים יקרי ערך, אתה יכול להיות בטוח שהגעת למקום הנכון. כמובילים מומלצים, כל הניסיון שצברנו במהלך השנים איפשר לנו להצטייד בכלים והציוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף בכדי לשמור על איכות ההובלה ולשמור לך על מה שכל כך חשוב לך, התכולה. אם אתה מחפש מובילים מומלצים, אנו מספקים שירות הובלה ברמה הכי גבוהה שיש, תוך הקפדה יתירה על שמירת הציוד, ולשביעות רצונך.

למה לבחור מובילים מומלצים כמונו?

כשאתה מחליט לעבור דירה או להעביר את תכולת משרדיך למקום אחר, אתה רוצה שהכל יתבצע מהר ובצורה מוקפדת. אינך רוצה להתקל בבעיות ביום ההובלה, כמו לדוגמא הגעת מוביל עם רכב קטן מדי. אינך רוצה להיתקע ברחוב סואן עם משאית כי המובילים לא הכינו את עצמם מראש לפריקת הציוד עם מנוף. אנחנו מקפידים להכין את כל מה שנדרש לפני יום ההובלה. אנחנו דואגים לכל הבירוקרטיה הדרושה, אם זה מנוף, שירותי אריזה וכו’. המטרה שלנו היא להשלים את המשימה בצורה מלאה, ושבסוף היום ניפרד עם חיוך.

צפה עכשיו – אריזה והובלה תוך שמירה אמיתית על הציוד

שירות אריזה והובלה

בחר בשירות הובלות אשר הומלץ על ידי רבים

אחרי כל כך הרבה הובלות על ידי המובילים המומלצים שלנו, אתה יכול להיות בטוח שאנחנו השירות שאתה מחפש. ביום ההובלה יש לא מעט דברים שיכולים לקרות. בתור מובילים מומלצים, אנו גאים ביכולתנו להתמודד עם כל בעיה שצצה, כולל מקרים חריגים בימי הובלה.

מה קורה ביום ההובלה?

אם ארזת לבד או אם אתה מוביל מספר פריטים מצומצם, נגיע עם רכב יעודי וצוות שיעשה את ההובלה תוך זמן קצר. אם בחרת להשתמש גם בשירותי אריזה, צוות המובילים המומלצים שלנו יגיעו לביתך או למשרדך ויחל בתהליך האריזה (אלא אם ארזת לבד). הצוות יארוז את התכולה בזהירות ובקפידה וידאג שהציוד שלך ישאר שלם ולא יפגע בהעמסה ובפריקה. אתה תנחה את צוות המובילים המומלצים היכן למקם כל פריט ורהיט ביעד החדש, ובסיום נלחץ ידיים וניפרד בחיוך גדול.

למה לבחור דווקא בנו? רשימת היתרונות
הובלות קטנות במחירים אטרקטיביים – לחץ לפרטים

חייג עכשיו:
1700-55-86-86

או צור קשר בטופס

Skip to content