נסיון של 30 שנה בענף ההובלה והאריזה

IMG_1957
הובלות בהרצליה

הובלות בהרצליה

• מחפש חברת הובלות מעולה?
• רוצה לעבור דירה ללא דאגות מיותרות?
• צריך שירות הובלת דירה בהרצליה?

הרצליה היא עיר מגוונת מאד בה ניתן למצוא בתים ודירות מכל הסוגים. אנו מספקים שירות הובלת דירות (כולל וילות ובתי קרקע) כמו גם הובל משרדים בכל הגדלים. שירות הובלה אמין, מקצועי, ומוקפד – שמסוגל להתמודד עם כל תנאי שטח. הובלה ברמה הגבוהה ביותר עם ניסיון רב שנים ועם יכולות יוצאות דופן, כולל אריזת דירה ביום ההובלה. מחירים אטרקטיביים!

לקוחות ממליצים עלינו – שווה צפייה
אריזת דירה בהרצליה – דגשים חשובים

מה חשוב לדעת כשעוברים דירה?

אם אתה מתכונן לעבור לגור בבית חדש עם משפחתך, כדאי שתדע שיש מספר דברים לקחת בחשבון – האם תרצה להשתמש בשירותי אריזה או שאתה מתכוון לארוז בעצמך? האם מדובר בהובלה גדולה של דירה שלמה או הובלה קטנה של מוצר או שניים? האם לצורך ההובלה נדרש שירות מנוף? אלו שאלות שצריכות להישאל בשיחה הראשונית בינינו. את כל השירותים הללו תוכל למצוא אצל חברת הובלות בהרצליה, בהנחה שמדובר בחברה מקצועית.

הובלת דירה בהרצליה

אמנם הרצליה היא עיר מגוונת מאד הכוללת מגוון רחב של סוגי מבני מגורים ומשרדים. עדיין, השירות העיקרי הנדרש כמו בכל עיר, הוא שירות הובלת דירה. בנוסף, ישנו בעיר הרצליה ריבוי בתים פרטיים וגדולים שדורשים יחס מיוחד. שירות של חברת הובלות בהרצליה לעומת כל עיר אחרת הוא מגוון ומאתגר ולכן מומלץ לבחור מובילים מומלצים שמבצעים את העבודה בקפידה רבה וביעילות.

צפה עכשיו – אריזת דירה סופר מקצועית

שירות אריזה בהרצליה

הובלת דירה בהרצליה עם שירותי אריזה

גם אתה כנראה עסוק במהלך יום העבודה ומעוניין לנצל את שעות הערב לבילוי עם משפחתך. ככל הנראה שאין לך את הזמן הנדרש לצורך אריזת דירה כמו שצריך. אם תתחיל לארוז לבד תגלה שיש לך עשרות אם לא מאות אלפי פריטים (מסכו”ם ועד מוצרי חשמל). כחלק משירות הובלת דירה בהרצליה, אפשר ואף רצוי להעזר בשירות אריזת דירה. ביום ההובלה או ביום שלפניו (מה שתעדיף) יגיעו אליך צוות המובילים שלנו שיארוז במהירות ובמקצועיות את התכולה וידאג להעביר אותה בזהירות המירבית ליעד החדש כך. בצורה זו נחסך לך הרבה מאד זמן יקר וכסף.

הובלות בהרצליה – גם הובלת משרדים

כחלק מסל השירותים, אנו מספקים שירותי הובלה גם למשרדים (קטנים וגדולים), ובהרצליה יש לא מעט כאלה. בזכות הניסיון והיכולות שצברנו לאורך 30 שנות עבודה בענף, אנו יודעים לבצע העברות מורכבות ללא הפרעה לפעילות השוטפת של המשרד ובתוך זמן קצר.

הובלות בהרצליה  

שימוש במנוף בהובלת דירה בהרצליה

הצורך בשירותי מנוף נובע עקב בעיות בהעברת רהיטים בפתחים צרים או בגרמי מדרגות צפופים, הובלת פריט כבד (כמו מזנון רחב או מכונה) או שהמעלית לא מאפשרת להעלות לבית את הפריט. חברת הובלות בהרצליה אמורה לספק גם את שירות ההובלה עם מנוף. השירות הזה יכול ליעל את תהליך ההובלה, להקל על ההובלה לקומות גבוהות או לחסוך בזמן.

למה לבחור בנו לצורך הובלות בהרצליה?

עם ניסיון של למעלה מ-30 שנה בענף, אנו מספקים שירות ברמה גבוהה במיוחד, כולל שירות אריזת דירה. היעד שלנו הוא לתת לך כלקוח את השירות היעיל, הקפדני והמקצועי בכדי שיום ההובלה יעבור עליך מהר וללא תקלות מיותרות. אתה יכול להיות סמוך ובטוח שלניסיון יש משקל לא קטן בבחירת המובילים, ואנחנו כאן בכדי שתקבל את השירות הטוב ביותר. נשאיר אותך שבע רצון בתום יום ההובלות כך שתחזור במהירות לשגרת יומך.

לקוחות ממליצים עלינו – שווה צפייה

חייג עכשיו:
1700-55-86-86

או צור קשר בטופס

Skip to content