נסיון של 30 שנה בענף ההובלה והאריזה

IMG_1967
הובלות בסביון

הובלות בסביון


• מעוניין לבצע הובלה בסביון?
• הובלת בית פרטי? וילה מפוארת?
• מחפש מובילים מנוסים ברמה גבוהה?

סביון היא אחת הערים היקרות ביותר בישראל. בעיר כזו, תכולת בית יכולה להיות בעלת ערך רב מאד. לכן הובלת דירה בסביון דורשת התייחסות מיוחדת לכל פריט ופריט.  בדיוק לשם כך תרצה את השירות המקצועי שלנו. “פוינט 2 פוינט” מתמחה בהעברת בתי יוקרה, כולל שירות אריזה והובלה ביום אחד. עם מעל ל-30 שנות ניסיון! תוכל לעבור דירה בראש שקט ותדע שאתה בידיים טובות.

לקוחות ממליצים עלינו – לחץ לצפייה

מה כדאי לדעת לקראת מעבר דירה?

כשאתה מחליט לעבור דירה (אם זה לסביון או לכל מקום אחר בארץ) חשוב שתיקח מספר דברים בחשבון – אם אינך רוצה לשבור את הראש על אריזת תכולת הבית, כדאי להזמין מראש גם שירות אריזה. האם מדובר בהובלת פריט בודד? (כמו חפץ אומנות יקר או ריהוט עתיק), האם מדובר בהעברת תכולה של בית גדול? והאם נדרש להזמין שירותי מנוף? כשנשוחח לראשונה נדאג לעזור לך לענות על כל אחת מהשאלות הללו. שירותי הובלות בסביון חייבים לכלול סל שירותים רחב מספיק בכדי להתמודד עם תכולת בית יקרת ערך.

הובלת דירה בסביון

שירות הובלות מחולק למספר תחומים – הובלות של דירות, בתים פרטיים, משרדים, הובלות מיוחדות של חפצי אומנות, עתיקות וכו’. בסביון, עקב ריבוי הוילות ובתי היוקרה, רוב ההובלות הן הובלות גדולות. הובלה קטנה נחשבת בדרך כלל להובלה של פריט אומנות או ריהוט עתיק, אך גם הובלה של מוצר חשמל (כמו מקרר) יכולה לבוא בחשבון.

למה לבחור דווקא בנו? צפה בסרטון קצר

מובילים מומלצים

הובלת דירה בסביון כולל אריזה

עבור תושבי סביון, אנו ממליצים מראש על שירות אריזה והובלה, בשל כמות התכולה של דירות באיזור. לארוז בעצמך את כל הבית לבד זו משימה מורכבת למדי ואף קשה. סביר להניח שהפריטים שברשותך הינם בעלי ערך רב, ותרצה התייחסות מיוחדת ועדינה לכל אחד מהם. כחלק משירות הובלת דירה בסביון, אתה יכול להשתמש בשירות האריזה שלנו שכולל אריזה בארגזים, שימוש בחומרים מיוחדים לאריזת מוצרים יקרי ערך ועוד. שירות אריזה מתבצע ביום ההובלה עצמו על ידי הצוות שלנו בבית שלך. עוברים בית עם ידיים מקצועיות בלבד.

הובלות בסביון – כולל הובלות גדולות

אנו מבצעים הובלות בסביון ובכל איזור המרכז, עם ניסיון רב שנים (מעל 30 שנות ניסיון בענף). אנו יכולים להבטיח לך שהובלות גדולות לא מהוות עבורנו אתגר מיוחד. אם יש לך בית גדול שמכיל כמות פריטים גדולה, אנו נדאג שהתכולה תעבור בבטחה ובמהירות לביתך החדש מבלי שתבזבז כסף וזמן מיותרים.

הובלת דירה בסביון בעזרת מנוף

שירותי מנוף נועדו לעזור לנו כמובילים להתגבר על בעיות בהעברת פריטים כבדים שאי אפשר להרים בכח אדם, העברת פריטים במעברים צרים וכיוצא בזה. שירותי חברת הובלות בסביון כוללים בד”כ את שירות ההובלה עם מנוף, למקרה ויש צורך בכך. השירות מתאים לך אם אתה רוצה לשמור על תכולת דירתך ואף ליעל את תהליך ההובלה.

למה לבחור בנו לצורך הובלות בסביון?

כמו שאמרנו, ככל הנראה שתכולת ביתך שווה לך המון. כשאתה מחפש מובילים מומלצים ומקצועיים שיעשו עבורך את העבודה על הצד הטוב ביותר, ממש לא כדאי להתפשר. אנו מובילים מנוסים כבר 30 שנה, עם התמחות מיוחדת בבתי יוקרה והובלת פריטי אומנות. יש לנו את כל המשאבים הדרושים בכדי לעזור לך להוביל את ביתך למחוז החדש בראש שקט, ביעילות ובביטחה. כאמור, ההמלצה ברוב המקרים היא ללכת מראש על שירות אריזה והובלה ביום אחד.

הובלת חפצי אומנות – מידע נוסף

חייג עכשיו:
1700-55-86-86

או צור קשר בטופס

Skip to content