נסיון של 30 שנה בענף ההובלה והאריזה

WhatsApp Image 2018-05-13 at 16.37.36
שירות אריזה והובלה

שירות אריזה והובלה

• עובר דירה בקרוב?
• לא רוצה להתעסק עם אריזות וארגזים?
• מחפש שירות אריזה והובלה ברמה גבוהה?

שירות אריזה הינו שירות מומלץ, פופולרי ומשתלם ביותר. אנו מספקים שירותי אריזה והובלה ברמה הכי גבוהה שיש – אריזה והובלה ביום אחד! אריזת דירה איכותית ומוקפדת תחסוך לך הרבה זמן יקר ותאפשר לך לחזור לשגרה במהרה. עם ניסיון של למעלה מ-30 תוכל להיות בטוח שאתה בידיים טובות. אנו שומרים על תכולת הדירה מכל משמר!

בשונה מחברות אחרות – אנו לא מסתפקים באריזות הקרטון, אלא מכינים באופן מושלם את כל רהיטי הבית למעבר. כל שנותר לחברת ההובלה הוא לבוא ולקחת!

אריזת דירה ביום ההובלה – הכי יעיל שיש
המלצות של לקוחות – לחץ לצפייה

למה צריך שירות אריזה?

כפי שציינו, רק כשמתחילים לארוז מגלים כמה ציוד אספנו במהלך השנים, על אחת כמה וכמה אם הצטרפו למשפחה ילדים או שגרנו הרבה זמן באותו המקום. אחת התכונות הידועות שלנו כבני אדם היא לאגור. אנחנו כאלה מאז ומעולם. אריזת דירה יכולה לקחת ימים רבים (ואפילו שבועות). אם אתה גם עובד וגם איש משפחה, נשארות לך שעות בודדות בכל יום לארוז את הציוד ובדרך כלל זה יבוא על חשבון זמנך הפרטי. פה נכנסים לתמונה שירותי אריזה.

צפה עכשיו! שירות אריזה סופר מקצועי

יש חברות הובלה שמציעות גם שירות אריזה

זה פשוט מאד! ביום ההובלה מגיע לביתך צוות מובילים שמתמחה באריזת דירה על תכולתה. הצוות יארוז את הבית בזהירות, בצורה מסודרת, תוך בשימוש בציוד בסטנדרטים הכי גבוהים שיש. במקביל, תוכל אתה לנהל את שגרת יומך ולדאוג שיהיה נציג אחד בבית כדי לענות לצוות על שאלות מיוחדות. שירות אריזה יכול לחסוך לך המון! אין צורך לקחת יום חופש מהעבודה, לטרטר את הילדים, לבזבז את זמנך הפנוי במשך חודשים לקראת המעבר או לצבור תסכול. שירות אריזה והובלה מקצועית עושה לך סדר ושקט וגורם לכל תהליך המעבר להיות פשוט הרבה יותר.

על מה חשוב להקפיד בבחירת חברת אריזה והובלה?

בארץ יש המון חברות אריזה והובלה. קשה לדעת איזו חברה תעשה עבורך את השירות הטוב ביותר ותשמור על הציוד החשוב שלך. כמה דברים שאתה צריך לקחת בחשבון בבחירת חברת אריזה והובלה:

יחסי אנוש – עוד בשלב יצירת הקשר עם המוביל, תרגיש אם אתה מדבר עם אדם אדיב ושירותי. ניתן להרגיש מיד אם המוביל מתאים לך או לא רק על פי שיחת ההיכרות.
המלצות – אין כמו לקחת מוביל שיש עליו המלצות. גם אם לא מצאת שירותי אריזה מומלצים דרך חברים, אתה יכול למצוא חוות דעת באינטרנט או ברשתות החברתיות.
ניסיון – יש חברות הובלה ואריזה מנוסות ומקצועיות. מצד שני, יש כאלו שבחרו לקנות רכב קטן ומחלטרים הובלות. כדאי לך להעביר את הדירה רק עם חברת אריזה והובלה שיש לה הרבה ניסיון בתחום ותשמור לך על הציוד שלך בזמן ההעמסה והפריקה
זמינות – חשוב לך לבחור חברה שיכולה לעשות את העבודה ביום שמתאים לך ולא ביום שמתאים לחברה
מחיר – למחיר יש משקל רב. כולנו רוצים לחסוך בכסף. טווח המחירים גדול מאד. תעשה סקר שוק מקיף ותבחר את המחיר שהכי מתאים לך יחד עם שאר הגורמים

שירות אריזה והובלה בכל רחבי הארץשירות אריזה

מה אנחנו צריכים ממך?

כדי שנוכל להיערך מראש ליום אריזה והובלה יעיל ואיכותי, ובכדי שנוכל להעריך עבורך את המחיר להובלת הבית, מומלץ להכין לנו רשימה הכוללת:

• כמות ארגזים צפוייה
• רשימה מלאה של כל הפריטים בבית (מוצרי חשמל, רהיטים וכו’)
• האם יש רהיטים שדורשים פירוק והרכבה?
• האם ישנם פריטים שדורשים יחס מיוחד (כמו רהיט עתיק או מזנון גדול)

לא חובה להכין רשימה, אבל מומלץ מאד לעשות את זה לצורך תיאום ציפיות, הערכת מחיר הוגנת ויעילות בתהליך האריזה. בכל מקרה אנו מתחייבים לספק שירותי אריזה באופן אדיב, יעיל ומקצועי ביותר. תוכל לחזור אל שגרת יומך בבית החדש עוד באותו היום.

לקוחות ממליצים עלינו – שווה צפייה
למה לבחור דווקא בנו? רשימת היתרונות

צוות אריזה והובלה מיומן

חייג עכשיו:
1700-55-86-86

או צור קשר בטופס

פוינט 2 פוינט – שירות אריזה והובלה בכל איזור המרכז, לרבות אריזת דירה ביום ההובלה

Skip to content